Abaks

Internet Limits Prepaid

Usługa Prepaid jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą na bieżąco kontrolować swoje wydatki związane z usługą dostępu do Internetu.

Umowa na usługę Internet Limits Prepaid daje możliwość całkowitej kontroli nad tym ile danych pobierasz/wysyłasz i ile wydajesz na dostęp do Internetu miesięcznie. Usługę Prepaid wyróżnia w stosunku do standardowej usługi abonamentowej to, że sprzęt jest przekazywany Klientowi na własność. Dodatkowo Klient sam może kontrolować ile pieniędzy wyda na usługę ponieważ wykupuje interesujący go Pakiet Danych wtedy kiedy czuje taką potrzebę. Pakiet Danych można natychmiast aktywować, jeśli skorzysta się z opcji płatności on-line dostępnych w EBOKu realizowanych za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Jeżeli planowałeś wyjazd na dłuższy urlop lub do rodziny za granicą, nie musisz się już martwić o opłacenie abonamentu na kolejne miesiące – po prostu nie wykupujesz kolejnych Pakietów Danych. Umowa zostaje automatycznie rozwiązana w przypadku braku aktywacji Pakietu Danych przez okres 8 miesięcy. Na czas wyjazdu (tak samo jak w czasie burzy) należy wyłączać urządzenia sieciowe od prądu tak aby nie uległy uszkodzeniu w przypadku przepięć w sieci elektrycznej.

Więcej możliwości!

Jeśli uważasz, że to oferta idealna dla Ciebie, zgłoś się. Pełny cennik jest dostępny tutaj. Na start dostajesz nawet 80GB do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy przy aktywacji już od 99zł. Szczegóły znajdziesz na stronie usługi dla instalacji jednorodzinnych lub dla instalacji zbiorczych.

Pełna kontrola!

W każdej chwili możesz sprawdzić aktualne zużycie pakietu lub wykupić nowy logując się na stronie EBOK - Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Możliwość zmiany pakietu!

Jeśli kiedykolwiek uznasz, że pakiety danych za bardzo Cie ograniczają, możesz zmienić taryfę na abonament. Wówczas wystawiamy stałe rachunki miesięczne, a Ty możesz się cieszyć dostępem do Internetu bez ograniczeń ilości pobranych/wysłanych danych.