x
Poleć klienta

Jeśli polecona przez Ciebie osoba podpisze umowę z Abaks otrzymasz jednorazowy rabat na abonament w wysokości 49zł.

Kontakt
Poleć
Klienta

Bezpieczeństwo

Wraz z uruchomieniem nowego serwisu, podjęliśmy wszelkie środki aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę korzystania z oferowanych usług. Obecnie wszystkie usługi łącznie z Pocztą, Kontem Hostingowym czy Płatnościami On-Line są zabezpieczone z użyciem zaufanych certyfikatów SSL zapewniających bezpieczeństwo i poufność wszelkich danych przekazywanych drogą elektroniczną między Państwa urządzeniem a serwerem.

Od lat stosujemy również podstawowe standardy zapewniające bezpieczeństwo Państwa danych np. nie przechowujemy haseł w postaci jawnej a dostęp do danych ma jedynie użytkownik.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na prawidłowe przygotowanie nowej usługi Płatności On-Line. Usługa jest zabezpieczona certyfikatem SSL z dodatkowymi gwarancjami bezpieczeństwa. Sam system jest obsługiwany przez znanego i sprawdzonego operatora Przelewy24.pl, który ze swojej strony również wprowadza szereg zabezpieczeń usprawniających i chroniących przeprowadzane transakcje:

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany jest przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Dun & Bradstreet Poland za najwyższą ocenę stabilności firmy. D&B to czołowa wywiadownia gospodarcza która od 170 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Certyfikat D&B Poland przyznawany jest tylko firmom o najwyższej wiarygodności biznesowej. Zaświadcza o dobrej kondycji i płynności finansowej firmy i gwarantuje wysoki poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Wyróżnienie D&B honorowane jest na całym świecie i jest przyznawane firmom na podstawie wnikliwej analizy moralności płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Thawte – Certyfikat SSL

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet.
Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL – Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

PCI/DSS

Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki.
Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.

Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

McAfee Secure

McAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI- w ramach spełniania wymogów Visa, MasterCard- na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.

Zachęcamy do pełnego korzystania z nowych funkcjonalności serwisu.