x
Poleć klienta

Jeśli polecona przez Ciebie osoba podpisze umowę z Abaks otrzymasz jednorazowy rabat na abonament w wysokości 49zł.

Kontakt
Poleć
Klienta

Internet pod monitoring

Oferta przeznaczona dla osób posiadających monitoring.

Zawsze wychodzimy z założenia, że podstawą zadowolenia klienta jest dopasowanie do jego potrzeb. Dlatego stworzyliśmy usługę – Internet Monitoring”. W sytuacji, kiedy zamiarem jest tylko obserwacja zdalna video miejsca, gdzie znajduje się przyłącze do internetu, usługa Internet Monitoring jest odpowiednia. Wysoka prędkość upload i odpowiednio ograniczona prędkość download, pozwala Państwu na realizację założeń i jednocześnie ograniczenie wydatków związanych z dostępem do Internetu. Nasza usługa posiada stały, zewnętrzny adres IP w standardzie, dzięki któremu możliwość dostępu do Państwa aplikacji stanie się bezproblemowa i zawsze osiągalna.

Zalety łącza typowo pod monitoring:

  • wysoka prędkość wysyłania
  • stały zewnętrzny adres IP w pakiecie
  • funkcjonalność routera w pakiecie
Stream Bez GranicFast Stream Bez Granic
Parametry usługi
Upload
Download

4 Mbit
256 Kbit

8 Mbit
512 Kbit
Umowa na czas nieokreślony
Abonament
Aktywacja
Umowa na 12 m-cy
Abonament
Aktywacja


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i zależy od możliwości technicznych, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo Telekomunikacyjne oraz jej późniejszymi zmianami, oferty 36 miesięczne przeznaczone są wyłącznie dla firm oraz osób przedłużających umowę.

Pamiętaj, że wysłanie do nas zgłoszenia nie obliguje Cię do podpisania umowy. Zawsze możesz skorzystać z dowolnej formy kontaktu z nami aby dowiedzieć się więcej.

Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

x
 
x
Zamów usługę